Poszukujemy doświadczonego Fasadowca/Pomocnika murarza

Biuro pośrednictwa pracy JKS A/S poszukuje doświadczonego fasadowca do pracy przy projekcie na wyspie Zelandia, gdzie będzie konieczne naprawianie błędów na domach jednorodzinnych.

Arbejdssted:
Sjælland
Oprettet:
07.05.24
Udløber:
23.05.24
Jobtype:
Fastansættelse
Jobkategori:
Murerarbejde

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego fasadowca do obsługi dużej pracy na Sjælland, gdzie konieczne będzie przemieszczanie się i naprawa błędów na domach jednorodzinnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako fasadowiec/pomocnik murarza
  • Umiejętność pracy na dużą skalę oraz elastyczność w godzinach pracy.
  • Możliwość pracy w wielu godzinach, ale rozliczana w systemie timebank.
  • Znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe umiejętności:

  • Umiejętność wykonywania innych prac , np. układanie kamieni.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na godzinach przepracowanych.
  • Możliwość elastycznego ustalania godzin pracy.
  • Zakwaterowanie w Roskilde: 225 DKK za nocleg z śniadaniem.

Jeśli jesteś doświadczonym fasadowcem, który poszukuje nowych wyzwań, zapraszamy do aplikowania.

Jak aplikować:

Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres email: Dambu@jks.dk. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: "Aplikacja na stanowisko Fasadowca - Projekt Zelandia.

Termin składania aplikacji: od razu

Miejsce pracy: Zelandia, Dania

JKS A/S to firma, która ceni różnorodność i indywidualność swoich pracowników. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w przyjaznym środowisku.

Del dette jobopslag
Om jobbet
Sjælland
Oprettet:
07.05.24
Udløber:
23.05.24
Jobtype:
Har du spørgsmål?
Staffing Consultant:
Damian Zbigniew Bukowski

Udløber: 23.05.24