Muncitori pentru fabrica de ciment din Thisted

Cautam muncitori pentru fabrica de ciment din Thisted - productie de elemente mici si mari.

Arbejdssted:
Thisted
Oprettet:
10.07.24
Udløber:
31.08.24
Jobtype:
Vikariat
Jobkategori:
Bygningsarbejde m.v.

Data începerii:  5 august.

Sarcini:

  • Producerea elementelor mari din beton.
  • Sarcini de armare, turnare, slefuire.
  • Training oferit in prima saptamana.
  • 37 de ore pe săptămână cu posibilitate de ore suplimentare(platite extra).

Tura de zi 06:00-15:00 (poate fi mai lungă)  sau tura de dupa-amiaza de la ora 13:00

Cerinte:

  • Experienta de la un job similar.
  • Abilitatea de a citi desene tehnice (constituie un avantaj).
  • Stabilitate și motivație pentru muncă.
  • Munca în echipă și bune abilități de comunicare.
  • Limba engleza la nivel comunicativ.

Oferim:

  • Posibilitate de colaborare pe termen lung.
  • Angajare legală de către o agenție de muncă daneză.
  • Salariu platit la 2 saptamani.
  • Plată suplimentară de vacanță 12,5 % + SH (plata de duminică și sărbători).
  • Oferim ajutor administrativ cu card fiscal, asigurare de sanatate.
  • Oferim ajutor cu cazarea.
  • Sprijin din partea consultanților noștri pe tot parcursul contractului.

Dacă sunteți interesat de oferta de muncă, completați formularul de cerere și atașați CV-ul cât mai curând posibil.

Mai multe informatii la numarul +4543140991 sau e-mail gerde@jks.dk

Del dette jobopslag
Om jobbet
Thisted
Oprettet:
10.07.24
Udløber:
31.08.24
Jobtype:
Vikariat
Har du spørgsmål?
Staffing Consultant:
Gerhard Deak

Udløber: 31.08.24